Nový Renault TRAFIC

vybavení

praktické, univerzální a bezpečné


4e20da9e06.webp

jednoduchý život na palubě vozu


Usedněte za volant vašeho vozu Trafic a pracujte kdekoli. Je vybaven modulárním pracovním prostorem, stačí sklopit opěradlo prostředního sedadla a kabina se promění v mobilní kancelář. Ideální místo pro umístění notebooku a pracovních dokumentů na otočném stojanu formátu A4. 

3c577e0a49.webp

optimalizovaný nákladový prostor


Díky otvoru v přepážce nabízí Trafic užitečnou ložnou délku 4,15 m, což je nejlepší hodnota ve svém segmentu. Obdélníkový průřez umožňuje maximalizovat objem pro náklad, který dosahuje až 8,9 m3.

25153e07d9.webp

bezpečná jízda


Trafic se může pochlubit deseti novými asistenčními systémy. Bezpečnou a komfortní jízdu spoluvytváří např. systém sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, systém varování před opuštěním jízdního pruhu nebo aktivní systém nouzového brzdění. Cesta za prací nebyla nikdy tak pohodlná a bezpečná.

7c48c7bc4c.webp

Doplňky

naše řešení pro firmy

Trafic Van se již od roku 1980 přizpůsobuje požadavkům vaší profesionální činnosti. Vnitřní dřevěné obložení, úložné prostory, široké možnosti přestaveb, vše je možné přizpůsobit vašim potřebám. 

 

přizpůsobení

řešení pro každé podnikání

přestavby vhodné pro vaše
podnikání

9be3635e3d.webp

Trafic, dodávka pro všechny druhy podnikání

Trafic si můžete přizpůsobit podle svých představ díky rozsáhlé, na míru šité nabídce příplatkové výbavy, příslušenství a přestaveb.

Zvolte třeba variantu furgon, která nabízí 2 délky, 2 výšky a objem nákladového prostoru od 5,8 do 8,9 m3. K dispozici je velké množství přizpůsobení: prosklení, různé typy přepážek, uspořádání bočních a zadních dveří atd. Pro transport nákladu a pasažérů se perfektně hodí varianta dvoukabina.

V nabídce je také verze plošina, která umožňuje širokou škálu přestaveb, které splní jakékoliv specifické požadavky.

 

objevte přestavby

Prodáváme vozy značek